Dotacje Unijne - Dofinansowanie

Korzystasz z dofinansowania Unijnego? 

Czy zakładając nową firmę starasz się o otrzymanie dofinansowania na zakup nowego sprzętu elektronicznego/ biurowego jak laptop, komputer stacjonarny, drukarka itp?, a może chciałbyś promować swoją nową firmę w internecie?

Od lat wspieram nowo powstające firmy w doborze sprzęt IT oraz promocji w internecie, pomagając im zarówno w początkowym okresie rozwoju, jak i jej zaawansowanym etapie. Zapraszam do zadawania pytań;)

Cieszę się, że trafiłeś właśnie tutaj! Dlaczego?
Dlatego, że:
  1. Sam starałem się o dofinansowanie, wiec mam spore doświadczenie jako osoba, która przechodziła przez te etapy i procedury;
  2. Współpracuje zarówno z firmami jaki osobami indywidualnymi od ponad 10 lat, i przez ten okres promowałem (współpracowałem na poziomie reklamy i doradztwa) ponad 450 firm lokalnych oraz z całej polski.
  3. Na początku doradzę Ci, jak należycie wypełnić wniosek, i zadbam o to, abyś dobrał odpowiedni sprzęt biurowy do potrzeb swojej nowej działalności i odpowiednio dopasował jego wartości (komputer, laptop, drukarka, niszczarka);
  4. Podpowiem Ci w jaki sposób zaistnieć w internecie i dostosuję profil Twojej działalności do możliwości internetowych, poprzez dobór odpowiedniej domeny, serwera i usług reklamowych.
  5. Gwarantuje 12 miesięczną opiekę na Państwa firmą, po to abyś spokojnie Mógł/Mogłabyś zająć się swoją firmą.

Zapraszam do zadawania pytań, lub umawiania się na spotkanie. Daniel Bartkowiak  601 141 808 lub dofinansowanie@yveo.pl
Comments